Uzyskanie zaledwie 6 dodatkowych punktów może podwyższyć świadczenie wspierające aż o 1781 zł miesięcznie!
Np. 89 punktów to kwota 2138 zł, a 95 punktów, to kwota 3919 zł.

Skorzystaj z prawa do odwołania!

To liczba przyznanych punktów  decyduje o prawie do świadczenia wspierającego i jego wysokości.

Ważny jest  każdy punkt poziomu potrzeby wsparcia!

TWOJE IMIĘ
NUMER TELEFONU
ADRES E-MAIL
Wielokrotny wybór

Zapoznałem się z Polityką Prywatności

Zamawiam bezpłatną analizę >
Zamawiam bezpłatną analizę >
Dziękujemy za wypełnienie formularza.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Zawsze należy odwoływać się.  Złożenie odwołania od decyzji ustalającej liczbę punktów wsparcia,  to nie tylko Twoje prawo, ale również realna szansa na zmianę!  Możesz uzyskać konkretne korzyści, a nawet jeśli nie, to przynajmniej przekonanie,  że zrobiono wszystko, co było możliwe do zrobienia. Bez próby odwołania, jedno jest pewne — nic się nie zmieni.

Skorzystaj z profesjonalnego wsparcia. Zwiększ szanse na skuteczność odwołania, korzystając z wiedzy i doświadczenia profesjonalistów. Specjaliści w tej dziedzinie posiadają nie tylko odpowiednią wiedzę, ale także doświadczenie w skutecznym formułowaniu argumentów i znajomość procedur.

Uzyskanie tylko 1 dodatkowego punktu potrzeby wsparcia, to może być świadczenie większe nawet o 1068  zł miesięcznie. Rocznie, to 12 816 zł!  To różnica zaledwie 1 punktu w 100 punktowej skali, a tak wiele do uzyskania!

Nie przegap szansy na uzyskanie wyższego świadczenia wspierającego! Od decyzji ustalającej poziom potrzeby wsparcia możesz złożyć wniosek o ponowne rozpatrzenie sprawy w ciągu 14 dni od jej otrzymania.

Kancelaria LexAgo
ul. Jesionowa 50 lok. 1

50-504 Wrocław

Copyright 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.